Nationale Kunstdagen
Nationale Kunstdagen
Nationale Kunstdagen
Nationale Kunstdagen
Nationale Kunstdagen

Winnaars

Winnaars Nationale Kunstdagen (12 en 13 november) 2017


Hoofdprijs

De kunstenaar die de meeste punten kreeg van het publiek én de jury won de ‘hoofdprijs’ van € 1.500,-. Kim Wiggers ging er met deze prijs vandoor. Bij het bepalen van de hoofdprijs, telt één stem van een jurylid voor 10 stemmen van een bezoeker.

Juryprijs

Dit jaar vielen ook weer enkele kunstenaars in de prijzen: De eerste prijs van de vakjury ging naar Relinde Kattenberg. Op de tweede en derde plaats eindigden respectievelijk Herman Coppus en Frank Warmerdam.

Publieksprijs

Het publiek wees Mathijs Siemens aan als winnaar van de Publieksprijs en daar eindigde Mieke Robben op plaats 2 en Hanneke Rijks op de derde plaats.
Kim Wiggers
Kim Wiggers
Winnaar hoofdprijs

naar website

Reline Kattenberg
Reline Kattenberg
Winnaar juryprijs

naar website

Mathijs Siemens
Mathijs Siemens
Winnaar publieksprijs

naar website


Winnaars Nationale Kunstdagen (12 en 13 november) 2016



Beeldmateriaal pers

Publieksprijzen

eerste plaats: Herman Coppus (www.hermancoppus.nl)
tweede plaats: Katja Koevoet – Katsphotoart (www.katsphotoart.com)
derde plaats: Marian Timmer-Funneman (www.mariantimmerkeramiek.nl)

Jury-prijzen

eerste plaats: Let de Kok (www.letdekok.nl)
tweede plaats: Kitty Warnawa (www.warnawa.nl)
derde plaats: Marjoke den Engelsen (www.marjokedenengelsen.nl)

Overall prijswinnaar

De overall winnaar is de kunstenaar, die van de jury en de bezoekers in totaal het meeste aantal punten kreeg. Daarbij tellen de punten van de jury zwaarder (factor 10).
De winnaar van deze overall-prijs is Herman Coppus.


Winnaars Nationale Kunstdagen (14 en 15 november) 2015


v.l.n.r: Winnaars Marian Timmer-Funneman, Donna Eykholt, Yvon van Bergen, Wim Jonker, Marga Boogaard, Kien Hertoghs en David Polak (voorzitter Stichting Kunstweek).  

Publieksprijzen

Onderstaande drie kunstenaars ontvingen van de bijna 4.000 bezoekers de meeste punten:
1ste prijs (€ 1.000,-): Yvon van Bergen (www.yvonvanbergen.nl)
2de prijs (€ 500,-): Donna Eykholt (www.donna-tekeningen.nl)
3de prijs (€ 250,-): Marian Timmer-Funneman (www.mariantimmerkeramiek.nl)

Vakjury-prijzen

Onderstaande drie kunstenaars ontvingen van ruim 25 juryleden de meeste punten:
1ste prijs (€ 1.000,-): Kien Hertoghs (www.kstudio.nl)
2de prijs (€ 500,-): Marga Boogaard (www.margaboogaard.nl)
3de prijs (€ 250,-): Wim Jonker (www.wimjjonker.nl)

Overall prijswinnares

De punten van de bezoekers en van de jury zijn bij elkaar opgeteld; een punt van een jurylid telt daarbij 10 keer zwaarder dan een punt van een bezoeker.
Marga Boogaard is de winnares van de Nationale Kunstdagen 2015 en ontvangt € 1.500,- van de organisatie.


Overall winnares Marga Boogaard en David Polak (voorzitter Stichting Kunstweek)

 

Winnaars Nationale Kunstdagen (14 en 15 november) 2015


Plaatsen 1 t/m 100, Overall waardering:
1. Marga Boogaard Keramiek
2. K studio recycle design - Kien Hertoghs
3. Wim Jonker Art
4. Incze Mózes
5. Angeelkunst From Selfie to Art - Angelika Poels
6. Donna Eykholt
7. Peggy Scholte
8. Yun Xie
9. Trudi Middelkoop
10. Yvon van Bergen
11. Hetty Kok
12. Dracorubio
13. Rita Staal - Blackline Art Studio
14. Mieke Jonker
15. Studio Daphne Brasser
16. Rosel Marci
17. ElbregScheeleArt
18. Nelleke Lengkeek Beeldkunst
19. Marian Gerrits
20. Marian Timmer-Funneman
21. Marloes Wijtsma
22. Anne Tolsma
23. Jos & Sylvia van Onna
24. Sonja van Dijk
25. Atelier Linty - Linty de Bruijn
26. Daphne Oosterlaan
27. Lida Chaulet
28. Frits Droog
29. Wilma Griffioen
30. Junkyart - Kees Juffermans
31. Clinton Lofthouse
32. Joanna Julia Smolarz
33. Elena Graure-Manta
34. Madeleine Corbey
35. Mariëtte Schrijver
36. Pieter de Vogel
37. Carla de Korte-Bramsen
38. LJV - Lisbeth Jørgensen Veillat
39. Rino-Sculptures.com - Rino van Voorbergen
40. Selma Noort
41. ByFrouk - Beeldend Kunstenaar
42. Adolf Dijkstra
43. Albert Ziëck
44. Glaseiland Marjan Witte
45. Herman F. van Loon
46. Inge Coolen
47. Anja Schrik
48. Joke van Olm-Koenen
49. Wil Westerweel - Urbexfotografie
50. Ria Klomp
51. Art Design Koen - Jansje Koen
52. Piet Kouwenhoven
53. Babke's Bronzen Beelden - Babke Moelee
54. Marina Cleiren
55. Monique Eysink
56. Anneke Hansum
57. Jeanine de Hek
58. Bea Bozon-Esselink
59. Jan Aldenhoven
60. Ernst Ford
61. Herman Thielens
62. Monika Stach
63. Mus Atelier - Marjanke de Bruijn
64. Conny Paap
65. Natuursteentijd - Gerrit Peele
66. Tini Muller
67. Toos Oudejans - Atelier Gulpen
68. Anouk Slegers
69. Desiree Verkerk
70. Ankie van Lier
71. Jewels By Estrid
72. Ton van Sprang
73. Anita de Baaij Art Studio
74. Aron Abbink
75. Kunststudio Mirjam Tiggeloven
76. Ineke Christiaans
77. Petra Hemelrijk
78. Piet Zuiderwijk
79. Christypicture - Bernardus Christiani
80. Anja Oldenburg
81. Ferdi Wouters - Atelier Fersier
82. Hasto
83. Vicky Missaar-Brinkmann
84. Bernadette Sterk
85. Wilna van den Heuvel
86. Erzsébet Katona Szabó
87. Henny Schaapman
88. Loes Kouwenhoven
89. Robert Remijnse
90. Winny Paulus
91. IneLouise Mourick
92. Lidy Ponte
93. Bert Hermans
94. Bregje de Koning
95. Budding Art Ambitions
96. Elly Maessen
97. Eric Dijkstra _ iPhoneografie
98. Erzsi Könyves
99. Eugene Daams
100. Christine Vesters Fotografie

Plaatsen 101 t/m 159, overall waardering
(op alfabetische volgorde van achternaam):
Els van Asten
Heleen Bastiaensen
Lianne van den Boogaard
Marijke Boverhof & Peter van der Leij
Eddy Brijs
Nico Brons
Tonnie Clemminck-v.d.Hoek
Mieke Daamen - Urselmann
Linda Dammann
Auli De
Niety's art - Anita Enghels
Jan Everwijn - Beelden in brons en keramiek
Florique
Liesbeth Geenen
Emmy Geenen - In de Kunstkeuken
Atelier Golnaz
Angeline Gude
Jolanda van Hattum
Rob Hendriks
Hilda Hendriksen
Eugènie Herlaar - art & stories
Jolande van der Heul
StanHill
Mieke van den Hoogen-Huijgen
Jessica Jetten
Jaapdejonge Photography
Nanuk-Art
Lau Langeveld
Dolly Leemans
Bernhard Leyendeckers
Petra van Liere
Nelly van Maanen
Anne Maréchal
Peter Maring
Martha Marjenburgh
Leny Meulendijks-Wagemakers
De Mobiele Goudsmid
Jac Naber
Heleen van Nieuwland - "troj"
Rita Nuyts
OeleArt by Monique Oele
Jan Olthof
Alfred Ophof
Frida van Overbeeke
Irina Panait
Atelier Petine
Anna Pisula-Mandziej
Alda Poulussen
Mirel.gallery - Mireille van de Riet
Anneke de Rond
Martine de Ruiter
Barbara Sendker
Marja Steinmetz
Chris Timmers
Wil van Valen
XCaroline (Caroline van der Weide)
Rianne Witteveen
Loet de Wolf
Karenza van Zanten
 

Winnaars Nationale Kunstdagen (8 en 9 november) 2014


Plaatsen 1 tot en met 30
1. Donna Eykholt
2. Marian Timmer-Funneman
3. Mieke Robben
4. Frans Zekhuis
5. Mart de Brouwer
6. Yvon van Bergen
7. Trudi Middelkoop
8. Desiree Verkerk
9. Bianca Jonker
10. Peter Koks
11. Marjo Wiltingh
12. Saskia Vugts
13. Ida Kurniawan
14. Marijke Wessel
15. Carl Möller
16. Loes Kouwenhoven
17. Yvonne Derijcke
18. Edwin van den Berg
19. Herman Thielens
20. Wilhelmina van Beek
21. Janneke Rottier
22. Eugene Daams
23. Karel Vreeburg
24. Jan Olthof
25. Hetty Kelderman
25. Henny Schaapman
27. Petra van Liere
28. Marike Olthof
29. Henri Horeman
30. Bert Koerts

Plaatsen 31 tot en met 100 (op alfabetische volgorde)
Jola Albers
Bram van Baalen
Willemijn Becker
Anja Berkers
Kati Binda
Shadon Bindraban
Antoinette MH Brandenburg
Marga Brey
Trudy Brinkman
Bernardus Christiani
Emelie Cilissen
Marina Cleiren
Cornelius
Suzanne Daems
Ton Derks
Dirk van Dien
André van Friderici
Gina Gerritsen
Petra de Haas
Sophia Harms
Jolanda van Hattum
Rob Hendriks
Marcellus Hoedemaker
Hanneke van Hooff
Ingrid Jansen
Tusa Koch
Marein Konijn
Bregje de Koning
Carla de Korte-Bramsen
Piet Kouwenhoven
Lau Langeveld
Rick Lelieveld
Birgit Magusin
Eus Manz
Annie van der Maten
Sophie Mellema
Vicky Missaar-Brinkmann
Tini Muller
Jac Naber
Els Okkerman
Simone van Olst
Daphne Oosterlaan
Liesbeth Oudshoorn
Frida van Overbeeke
Winny Paulus
Mary Pedersen
Rudi Pinas
Lora Raskina
Lidy Rensink
Ginie Ruitenbeek
Sylvia de Sain
Peter Schipper
Marion Schipper
Anja Schrik
Petra Schut
Willem van Spronsen
Martijn van Steenbergen
Hannie Tebbertman
Frank Top
Johan Top
Karin Touw
CFM van de Ven
Saskia Visser
Rino van Voorbergen
Jolien Wesselink
Monique van Wijk
Ingrid Wind
Samantha van der Wouden
Karenza van Zanten
Piet Zuiderwijk

Winnaars Regionale Kunstdag Eindhoven (30 maart) 2014

1. Mart de Brouwer
2. Donna Eykholt
3. Bert Koerts

Plaatsen 4 tot 21 (1x ex aequo, op alfabetische volgorde)
Eric Cornelis Bos
Ludo Dalior
Kasper de Gouw
Henri Horeman
Ida Kurniawan

Rick Lelieveld
Jeanny Lenssen
Carl Möller
Tini Muller
Martine van Noort
Winny Paulus
Rudi Pinas
Huub Rossel
Peter Schipper
Liz Schouten
Herman Thielens
Johan Top
Vasily Tryndyk

Winnaars Regionale Kunstdag Breda (16 maart) 2014

1. Marian Timmer-Funneman
2. Yvonne Derijcke
3. Herman Thielens

Plaatsen 4 tot 20 (op alfabetische volgorde)
Trudy Brinkman
Piet Brummelbos
Ben Christiani
Ineke Duyndam-Kester
Caroline Hamer

Ans Jacobs
Jovadre art
Koen Ketelaars
Tusa Koch
Peter Koks
Piet Kouwenhoven
Petra van Liere
Lei Olischlager
Frida van Overbeeke
Janneke Rottier
Peter Schipper
Hristina Stavrevska

Winnaars Regionale Kunstdag 's-Hertogenbosch (9 maart) 2014
Winnaars Regionale Kunstdag 's-Hertogenbosch 2014
(v.l.n.r.

1. Saskia Vugts
2. Jan Olthof
3. Hannie Tebbertman
2e van links is David Polak, voorzitter Stichting Kunstweek

Plaatsen 4 tot 22 (2x ex aequo, op alfabetische volgorde)
Willemijn Becker
Bertos
Shadon Bindraban
Ben Christiani
Bianca van Empel

Gina Gerritsen
Lieke Jongeneelen
Bert Koerts
Roderick Lloyd
Trudi Middelkoop
Tini Muller
Lei Olischlager
Jan Peter van Opheusden
Henny Schaapman
Monique Spapens
Ferdy Steger
Sabine Strijbosch
Robbert Struwer
Ingrid Wind

Winnaars Regionale Kunstdag Arnhem (2 februari) 2014

1. Marian Timmer-Funneman
2. Yvon van Bergen
3. Marein Konijn

Plaatsen 4 tot 20 (op alfabetische volgorde)
Jola Albers
Riejanne Boeschoten
Sonja van Dijk
Adolf Dijkstra
Rinaldo Ferrier

Petra Hemelrijk
Bianca Jonker
Adri Langbroek
Jan Nijenhuis
Nelleke de Noo
Henny Schaapman
Theo Schouten
Chantal Sion
Liz Strick
Tiny Vissers
Ellen Voets
Frans Zekhuis

Winnaars Regionale Kunstdag Rotterdam (26 januari) 2014

1. Desiree Verkerk
2. Carla de Korte-Bramsen
3. Hetty Kelderman

Plaatsen 4 tot 20 (op alfabetische volgorde)
Wilhelmina van Beek Zoutewelle
Frans Bleij
Antoinette Brandenburg
Marina Cleiren
Eugene Daams
Dirk van Dien
Petra de Haas
Mieke van den Hoogen-Huijgen
Loes Kouwenhoven
Daphne Oosterlaan
Mary Pedersen
Jennie Smallenbroeck
Martijn van Steenbergen
Frank Top
Marijke van Welzen
Marijke Wessels
Ingrid Wind

Winnaars Nationale Kunstdagen 2013

Als u wilt zien welke kunstenaars deel namen aan de Nationale Kunstdagen,
klikt u hier.

1. Wout Wachtmeester (winnaar eerste prijs)
2. Liseth Visser (winnares tweede prijs)
3. Ellen Harmsma (winnares derde prijs)

Winnaars Nationale Kunstdagen 2012



1. Emelie Jegerings (winnares eerste prijs)
2. Wout Wachtmeester (winnaar tweede prijs)
3. Randy van Lingen (winnaar derde prijs)
Terublik op de Kunstdagen 2012

Winnaars Nationale Kunstdagen 2011



1. Dominique Prins (winnares eerste prijs)
2. Remigius (winnaar tweede prijs)
3. Emelie Jegerings (winnares derde prijs)
Terublik op de Kunstdagen 2011

Winnaars Nationale Kunstdagen 2010

1. Grace van den Dobbelsteen (winnares eerste prijs)
2. Liesbet Optendrees (winnares tweede prijs)
3. Ingo Leth (winnaar derde prijs)
Terublik op de Kunstdagen 2010



 
© Copyright Kunstdagen 2005 - 2018. Alle rechten voorbehouden. Disclaimer